Сучасний ремонт

Сучасний ремонт

Комфорт проживання в квартирі або будинку залежить не тільки від функціональності приміщень, квадратних метрів і обладнання, а й від дизайну. Продумуючи дизайн до найдрібніших деталей, людина може уявляти, що він хоче отримати в результаті, а також скорочує час і сили на подальшу реалізацію проекту. Кімната виглядає не тільки більш акуратною і стильною, але й враховує потреби господаря. Можна заздалегідь продумати моменти зберігання речей.

Сучасний ремонт - це раціональність, лаконічність та краса. Які на сьогоднішній день популярні стилі, як правильно організувати ремонт, скільки етапів в середньому йде на створення сучасного ремонту квартири, про це та багато іншого читайте в даній статті.
 

сучасний ремонт в однокімнатній квартирі

Сучасний дизайн: стилі

Ремонт в сучасному стилі має такі характерні риси:

 • Більше простору. Мінімальна кількість меблів, конструкції прості, нехитрі. Ні величезним, громіздким шаф, які займають половину кімнати. Популярні квартири-студії, з об'єднаним простором.
 • Основна кольорова гама нейтральна, яскраві кольори тільки у вигляді акцентів. Вітаються білий, коричневий, бежевий та сірий відтінки. Із цього випливає, що стіни не повинні бути кричущими, бажано відмовитися від шпалер з явним, нав'язливим малюнком, які будуть заповнювати всі стіни. Можна зробити зонування, помістивши фотошпалери на одну зі стін. Можна пофарбувати стіни однотонною фарбою.
 • Аксесуари та декор дозволяють зробити приміщення живим і цікавим. Невеликі яскраві деталі, або цікаві фігурки розбавлять монотонність і нейтральність. Особливо зручно те, що в залежності від пори року можна додавати аксесуари під настрій і кімната буде виглядати вже по-іншому. Картини створюють атмосферу приміщенню.
 • Форми прості, бажано уникати химерних за формою меблів. Вони будуть виглядати трохи не в стилі.
 • Освітлення. Світлі приміщення з великими вікнами - це оптимальний вид освітлення для отримання по-справжньому стильного дизайну. Велика кількість світильників, цікаві, але лаконічні люстри допоможуть усунути дефіцит освітлення.


сучасний ремонт кухні-вітальні

На даний момент часу до сучасних стилів відносять хай-тек, мінімалізм, модерн. Саме ці напрямки перебувають на піку популярності. Фахівці в області дизайну інтер'єрів радять людям, які хочуть створити сучасний ремонт в квартирі звернути увагу також на етнічні стилі, а саме на Прованс і Скандинавський стиль.

Важливо! Бажано дотримуватися вибране стильове спрямування не тільки в одній конкретній кімнаті, а у всій квартирі або будинку. Так можна уникнути найбільш поширених помилок, пов'язаних відсутністю єдності та гармонії.

У даній статті використані фото сучасних ремонтів квартир. Можете шукати натхнення і створювати власний красивий та сучасний ремонт кухні.
 

ремонт кухні в сучасному стилі
ремонт сучасної кухні з фотошпалерами
фото кухні в сучасному стилі
фотошпалери в інтер'єрі сучасної кухні
сучасний ремонт кухні

Основні етапи створення сучасного ремонту

Раціональний підхід до здійснення ремонту лежить через правильну організацію процесу. Спочатку необхідно робити сучасний ремонт ванної кімнати, потім кухні. Ці приміщення вимагають з'єднання з водопроводом, а також саме в них викладається плитка. Щоб покласти плитку необхідно використовувати цемент. Якщо порушити послідовність, то можна зіпсувати зроблений ремонт в інших кімнатах. Існують основні етапи:

 • Заміри приміщень;
 • Створення дизайн-проекту;
 • Розрахунок матеріалів;
 • Купівля матеріалів;
 • Демонтаж старих оздоблювальних матеріалів;
 • Інженерні роботи (при необхідності)
 • Підготовчі роботи: вирівнювання стін і т.д.
 • Оздоблення;
 • Збірка та установка меблів.
 • Облаштування приміщення за допомогою аксесуарів.

Дотримуючись цих правил, можна правильно організувати процес. Пам'ятайте, перш ніж, самостійно створювати проект майбутнього інтер'єру необхідно вивчити приклади і фото сучасного ремонту квартири і дому. Це допоможе вам виробити почуття стилю.
 

дизайн квартири в сучасному стилі

Які матеріали користуються популярністю

Зараз користуються популярністю досить дорогі, натуральні матеріали, такі як дерево, скло, кришталь, натуральний камінь. Вони виглядають дуже гарно і ефектно в інтер'єрі. Також можна знайти їм більш дешеву альтернативу. Багато виробників створюють матеріали під дерево або камінь.

Важливо! Правильний розрахунок матеріалів допоможе уникнути зайвих витрат. У дизайн проектах, що складаються професійними фахівцями, в кошторисі вказується кількість матеріалів. Якщо ви вирішили самостійно зробити ремонт, то вам необхідно провести розрахунки.

Існують формули розрахунку матеріалів, дотримуючись яких можна правильно спланувати бюджет:

 • Шпалери: необхідно виміряти ширину і висоту стін. Ширину стіни необхідно розділити на ширину рулону. Так Ви будете знати скільки необхідно смуг. Розділивши довжину одного рулону на висоту можна дізнатися, скільки смуг буде в одному рулоні. Зазвичай купують плюс один рулон, для екстреної ситуації.
 • Фотошпалери: даний оздоблювальний матеріал як правло виготовляється на замовлення. В цьому випадку рахувати вам нічого не доведеться, достатньо буде виміряти висоту і ширину стін, дверних та віконних прорізів, а менеджери все розрахують за вас.
 • Паркет. Розрахуйте площу приміщення. Паркетні дошки розрізняються шириною та довжиною, тому вираховується кількість дощок.

сучасний дизайн квартири

Сучасний ремонт: основні правила

Отже, сучасний ремонт складається з декількох правил, які варто враховувати:

 • Вибирайте єдиний стиль для облаштування квартири;
 • Правильно розраховуйте матеріали;
 • Складайте дизайн-проект до початку будівельних робіт.
 • Купуйте будівельні матеріали до початку будівельних робіт.
 • Враховуйте призначення приміщення.
 • Використовуйте базові нейтральні кольори і доповнюйте кімнату цікавими аксесуарами.

Сучасний ремонт можна зробити незалежно від матеріальних засобів і планування, головне вміння гарно поєднувати меблі з оздоблювальними матеріалами. Пам'ятайте, що інтер'єр повинен подобатися саме вам. Це найголовніше, адже тільки тоді ви будете почувати затишок і спокій.
 

сучасний ремонт з фотошпалерами

 

Фотошпалери "ШПАЛЕРНЯ" Міста
Київ Львів
Харків Одеса
Вінниця Полтава
Дніпро Рівне
Дніпродзержинськ Сімферополь
Житомир Суми
Івано-Франківськ Тернопіль
Кременчук Херсон
Кривий Ріг Хмельницький
Луцьк Черкаси
Миколаїв Чернігів
Ужгород Чернівці
Нікополь Каталог Шралери на Замовлення
Фотошпалери за кольором
Білі Бірюзові
Чорні Зелені
Червоні Рожеві
Сірі Помаранчеві
Коричневі Жовті
Фіолетові Бежеві
Сині 3Д Обої - Фотошпалери 3D