Фотошпалери дерево» і трава» - реалістичні декорації природи

Як створити атмосферу спокою і здорового духу у власному домі? Одним з цікавих способом це зробити є кардинальна зміна обстановки. Позбавтеся від нудних сірих фарб, додайте яскравих і соковитих тонів! Фотошпалери дерево» в інтер'єрі нададуть вагоме сприяння у вирішенні такого завдання.

У кожній порі року можна знайти свої принади. Це стосується і позиціонування оточуючих нас рослин. Навесні вони захоплюють строкатими суцвіттями, влітку - незвичайно насиченими зеленими фарбами. Осінь - особливий період, коли сама природа створює ідеальну атмосферу для всіх творчих людей, а фарби рослин навколо різняться від жовто-коричневих до яскраво червоних відтінків. Неможливо обійти стороною і зимові пейзажі, коли величні стовбури дерев прекрасно контрастують з білосніжними гілками, покритими снігом.

Ви можете поклеїти фотошпалери дерево» на стіну будь-якої кімнати. Здивуйте своїх близьких і гостей величезним красивим і реалістичним пейзажем з деревами, травами і квітами, розташованим на одній зі стін Вашої квартири, дачі або офісу!

Фотошпалери трава» - це чудова макрозйомка трав'яного покриву з дивовижними деталями. Тут причаїлося сонечко, а там красиво блищить роса на сонці - переконайтеся в тому, наскільки органічно все це виглядає в спальні, на кухні або вітальні. Подаруйте справжнє свято своїй дитині, стимулюйте гарний настрій свого малюка, подавайте приклад любові до навколишнього світу: від маленьких комах і травинок до величезних вікових крон дерев з навколишнім фауною!

Купити фотошпалери дерево» з можливістю вибору типу друку і текстур, Ви зможете в нашому магазині. ТМ "Шпалерня" - ми допоможемо Вам створити атмосферу затишку в домі і освіжити інтер'єр.

Розгорнути